Projektowanie wnętrz All-Design Agnieszka Lorenc - Kraków, ul. Na Błonie 9/125
| Tel: 662 309 953 | E-mail: a.lorenc@all-design.pl
Architekt wnętrz Agnieszka Lorenc Kraków

Architekt wnętrz Agnieszka Lorenc Kraków

Witam serdecznie.

Praca jako architekt wnętrz to dla mnie ogromna satysfakcja i jednocześnie pasja, jaką pragnę podzielić się z innymi. Zapraszam do współpracy osoby, dla których podjęcie decyzji oraz wybranie odpowiedniego rozwiązania w momencie urządzania „własnego wnętrza” domu lub firmy nie należy do najłatwiejszych. Jestem do Państwa dyspozycji, aby wspólnie zmierzyć się z tym tematem. W zawodzie architekta wnętrz stawiam na indywidualne podejście do każdego projektu. Dokładnie analizuję potrzeby i oczekiwania klienta, a także styl życia i preferencje estetyczne. Staram się znaleźć harmonijne i funkcjonalne rozwiązania, które będą odpowiadały potrzebom i gustom klienta, a jednocześnie spełniały wymagania ergonomii i bezpieczeństwa.

Staram się nie przekraczać możliwości finansowych i czasowych klientów, podchodząc z dużym szacunkiem do tych kwestii, by realizacja mogła być wykonana zgodnie z projektem i jego założeniami. Uważam, że realizacja nie musi być droga, a najważniejszy jest pomysł i wyczucie Państwa oczekiwań. Zależy mi na dobrej współpracy i relacjach, by czuli się Państwo dobrze w projektowanych przeze mnie wnętrzach. To bardzo ważne by „Mój Projekt” stał się Państwa domem lub wizytówką firmy.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE

Z wykształcenia jestem plastykiem i architektem wnętrz. Byłam uczennicą Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusiego w Szczecinie, na kierunku “formy użytkowe” ze specjalizacją: snycerstwo oraz absolwentką Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej, kierunek Urbanistyka i Architektura, gdzie zdobyłam wykształcenie wyższe i tytuł magistra inżyniera architekta. Ta wiedza pozwala mi się czuć swobodnie w projektowaniu oraz w zagadnieniach technicznych, które często pojawiają się przy projektach i  realizacjach.

Zapraszam serdecznie do współpracy
Agnieszka Lorenc.

Biuro projektowe All-Design Kraków Agnieszka Lorenc

 

SKORZYSTAJ Z USŁUG ARCHITEKTA WNĘTRZ I CIESZ SIĘ NOWYM WYSTROJEM!

Skontaktuj się